Scroll Top
Bankacılar Sokak No 10 Yenimahalle Ankara, TR

Proje Kapsamında Eğitim Programı ve Müfredatı için İkinci Toplantının Adresi Slovakya

AB Çiftlik Danışma Sistemindeki Uzman Tarım Danışmanları İçin Karma Eğitim Programının Geliştirilmesi projesinin bileşenlerinden biri olarak; gerçekleştirilecek olan ikinci yurtdışı proje yönetim komitesi, ara değerlendirme ve çalışma toplantısı; 11-12 Temmuz 2023 tarihleri arasında Slovakya Agricultural Knowledge and Innovation Institute (IZPI)’de Başkanlığımız, Uluslararası Tarımsal Eğitim Merkezi Müdürlüğü ve On dokuz Mayıs Üniversitesinden proje ortağı öğretim üyeleri ile projenin ulus ötesi ortaklarının katılımıyla birlikte gerçekleştirilecektir.
Bu çalışma toplantısında; proje ortağı ülkelerde ve ülkemizde uygulanan anket çalışmasının sonucunda ortaya konan uzman bir danışmanın profili ile danışmanların sahip olması gereken bilgi, beceri ve yetkinlikleri kazanabilmesi amacıyla hazırlanan eğitim programı ve müfredatı konusunda bilgi alışverişinde bulunulacaktır.

Gizlilik Tercihleri
Web sitemizi ( www.fastoolproject.org ) ziyaret ettiğinizde, tarayıcınız aracılığıyla belirli hizmetlerden, genellikle tanımlama bilgileri biçiminde bilgiler depolayabilir. Burada gizlilik tercihlerinizi değiştirebilirsiniz. Bazı tanımlama bilgisi türlerinin engellenmesinin web sitemizdeki deneyiminizi ve sunduğumuz hizmetleri etkileyebileceğini lütfen unutmayın.